Deneyimsel Tasarım Öğretisi, 20 yılı aşkın bir süredir, bireysel ve kurumsal konularda, seminer programları düzenlemektedir. Seminerlere gösterilen yoğun ilgi sonucunda, bireysel katılımcılara açık, Türkiye’nin en büyük seminer programları organizasyonlarını gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte 2009 yılından beri yurt dışında ABD, İngiltere, Almanya, Belçika, Fransa, Bulgaristan, Bosna Hersek, Avusturya, Azerbeycan, Hollanda, Makedonya, İran ve Dubai, Qatar gibi ülkelerde de seminer programları düzenlenmektedir.

 

sample

 

Hayatta bizi dünümüzden daha güçlü kılacak dönüşümü başlatabilmek için, problemleri deşifre edebilmek ve işe yarayan isabetli çözümler üretebilmek için, hayata karşı farkındalığı artırabilmek için, hedeflerimizi doğru belirleyebilmek için, istenmeyen davranışları değiştirebilmek için, başarıya giden yolda karşılaşacaklarımızı önceden öngörebilmek için, karşılaştığımız olaylardaki mesajları, iz ve işaretleri daha doğru yorumlayabilmek için, yaşam kalitemizi arttırmak için bu programa katılım sağlanabilir. 

 

Eğitimdeki tüm konular Deneyimsel Tasarım Bilgi Teknolojisine dayanır. Anlatılan her konunun oluşturulmasında binlerce danışmanlık ile pekiştirilmiş gerçek hayata dayanan ilkeler kullanılır. Anlatılan tüm konular, tutarlı, uygulanabilir, uygulandığında işe yarayan, faydalı ve anlaşılabilir bilgilerden oluşur. Aktarılan yöntemler gerçek hayatın içinden deneyimselleştirilerek oluşturulmuştur. Bu sebepten dolayı hemen uygulamaya alınabilmektedir.